Registrace - členská přihláška

Členstvím v CGI získáte přístup na governance.cz 

Webová stránka governance.cz je jediným renomovaným portálem na českém trhu s kontinuální desetiletou historií zaměřeným na kultivaci správy a řízení obchodních společností a dalších organizací. Byl vytvořen a rozvíjen na základě více než patnáctileté spolupráce se členy správních orgánů a vrcholovými manažery českých i nadnárodních společností, jakož i s tajemníky společností a dalšími profesionály ve správě a řízení podnikatelských subjektů i neziskových organizací.

Od roku 2013 je governance.cz webovou platformou spolku Corporate Governance Institute (dříve občanské sdružení "Český institut tajemníků obchodních společností"). CGI sdružuje profesionály ve správě a řízení obchodních společností a ostatních organizací a klade si za cíl jednak kultivaci a zlepšení úrovně corporate governance v České republice a jednak profesní odborný rozvoj svých členů.

Členství v CGI  skýtá a nabízí mnohé další výhody a možnosti - viz sekce CGI v hlavním menu.

Pokud máte přístupová práva, přihlaste se v pravé části stránky kliknutím na:
VSTUP PRO ČLENY

Pokud přístup nemáte, prosíme o vyplnění členské přihlášky CGI, která slouží jako "vstupenka" pro neomezený přístup k obsahu governance.cz. Přístupové jméno a heslo na webovou stránku governance.cz obdržíte neprodleně po úhradě členského příspěvku. 

Členská přihláška zde >>>